Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Ünlü Çiftin Taşınma Planları Dedikoduları Arttırıyor

Ünlü Çiftin Taşınma Planları Dedikoduları Arttırıyor

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Çiftin Evi Satın Alma Süreci

20 yıl aradan sonra tekrar bir araya gelen ve evlenen ünlü çift, boşanma süreçlerinde oldukları konuşulan dedikodularla gündemdeydi. Ancak çift, dedikoduları dağıtmak için özel bir çaba harcamadı. Son olarak çift, uzun arayışlar sonucunda hayallerindeki evi buldu. Evi satın almak için uzun uğraşlar veren çift, evin parasını nakit olarak ödedi.

Evdeki Gelişmeler

Lüks evin iç mekan fotoğrafları, çifte satıldıktan sonra bir emlak sitesinde tekrar göründü. DailyMail.com’un haberine göre, yeni fotoğraflar 1 Haziran ve 5 Haziran tarihlerinde yayınlandı ve ev hala satılık olarak listeleniyor. 17 yatak odası bulunan mülk, bir bakıcı evi ve 10.000 metrekarelik bir arazi üzerinde konumlanıyor. Ayrıca, mülkte 15 araçlık garaj, 80 araçlık otopark, basketbol sahası, spor salonu, boks ringi ve bar gibi birçok özellik bulunuyor.

İptal Edilen Turne ve Yapılan Gözlemler

Geçtiğimiz günlerde ünlü şarkıcı, ABD ayağını iptal ederek hayranlarını şoke etti. Ayrıca, çiftin hayatlarında sorunlar olduğunu düşündüren bir diğer olay da eski eşine yakın bir yerde ev satın almaları olarak yorumlandı. Lopez’in temsilcisi görüntülerin eski olmasına rağmen, insanlar bu durumu ilişkilerinde sorun olduğunun bir göstergesi olarak yorumladı. Aralarında çalkantılı günler geçen çiftin, ev satın alma süreciyle ilgili yeni gelişmeler merakla bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir