Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Tyreek Hill, Miami Marina Olayında Çözüme Ulaştı

Tyreek Hill, Miami Marina Olayında Çözüme Ulaştı

admin admin - - 1 dk okuma süresi
0

Tireek Tepesi ile tartışan bir marina çalışanı ile anlaşmaya vardıktan sonra daha fazla yasal işlemle karşılaşmaktan kaçınacaktır. yunuslar Haziran ayında yıldız alıcısı.

Hill’in avukatı Julius Collins ve Kelley Fleet Inc.’in kimliği belirsiz erkek çalışanını temsil eden avukat Evan Feldman, Pazartesi günü ESPN’ye her iki tarafın da artık “farklılıklarını çözdüğünü” doğrulayan ortak bir bildiri yayınladı.

Açıklamada, “18 Haziran 2023’te Haulover Marina’da Tyreek Hill’in karıştığı olayın tarafları, aralarındaki anlaşmazlıkları gidermiştir.”

Pazartesi günkü haberler, 18 Haziran’da bildirilen olayla ilgili olarak Miami-Dade Polis Departmanı tarafından soruşturulduğu bildirilen 29 yaşındaki oyuncu için sıkıntılı bir sezon dışı duruma kapıları kapatıyor.

Miami’nin WPLG Local 10’una göre, Hill’in Miami’deki Haulover Marina’da bir “anlaşmazlık” sırasında marina çalışanına vurduğu iddia ediliyor.Yerel radyo sunucusu Andy Slaterdaha sonra Hill’in, “Hill’in mürettebatı tekneye izinsiz binmeye çalıştığında” başlayan bir tartışmanın ardından adamın kafasının arkasına tokat attığını bildirdi.

Miami polisinin müdahalesine rağmen, Kelley Fleet çalışanı olayın ardından Hill aleyhine dava açmayı reddetti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir