Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Kazandığı Maçta TRT Spor’un Özür Açıklaması

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın Kazandığı Maçta TRT Spor’un Özür Açıklaması

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Filenin Sultanları ABD Kadın Voleybol Takımı’nı Mağlup Etti

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, ABD’nin Teksas eyaletinin Arlington kentinde Kolej Park Spor Salonu’nda oynanan maçta ABD Kadın Voleybol Takımı’na karşı mücadele etti. Türkiye’nin milli takımı, zorlu mücadeleden 3-2 galip ayrılarak önemli bir zafer elde etti.

TRT Spor’da Yayınlanan Maçta Olaylı Anlar

Maç sırasında TRT Spor’da yayınlanan karşılaşmanın son dakikalarında, ekrana yansıyan bir Türk kadın seyircinin galibiyet sevinci sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Kadın taraftarın dekoltesi dikkat çekerken, TRT Spor’un bu görüntüyü “rahatsız edici” bulduğunu açıkladı.

TRT’nin Özür Açıklaması ve İfade Edilen Endişeler

TRT Spor, kadın taraftarın sevincini yansıtan görüntüler nedeniyle kamuoyundan özür dilerken, bu tür görüntülerin ‘kabul edilemez’ olduğunu ifade etti. TRT’nin açıklamasında, yayın politikasına aykırı bulunan bu durumun ABD’li yayın kuruluşu kaynaklı olduğu belirtildi. TRT’nin müdahale imkanının olmamasından dolayı bu tür olayların yaşanabileceği belirtildi.

Nazlıcan İrem Köroğlu’nun Açıklamaları

Gündemdeki isim Nazlıcan İrem Köroğlu, yaşanan olaylara dair günler sonra YouTube üzerinden açıklamalarda bulundu. Köroğlu, maç sırasında kameranın kendisini çektiğinden habersiz olduğunu belirterek, “Çok mutluydum kazandığımız için. Çok güzel ve eğlenceli bir oyundu. Çok da güzel videolarım var aslında. Gerek yokmuş ama yapacak bir şey de yok” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir