Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Tom Brady ve Eski Gisele Bundchen’in Ebeveynlik Oyun Planını Paylaşıyor

Tom Brady ve Eski Gisele Bundchen’in Ebeveynlik Oyun Planını Paylaşıyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Üç çocuğunu büyütmeye gelince, Tom Brady ebeveynlerinden tamamen farklı bir oyun kitabından hareket ettiğini kabul ediyor. Ancak yedi kez Super Bowl şampiyonu, hala aynı oyun planını izlemeye çalışıyor.

San Francisco dışında büyüdüğü çocukluğu taklit etmeye çalışırken, “Ailem bana pek çok büyük değer öğretti” dedi. galynn Ve Tom Brady Kıdemli‘nin en küçük çocuğu (ve tek erkek çocuğu). “Şu anki hayatım büyüdüğümden farklı olsa da ben de aynısını yapmaya çalışıyorum. Ama çocuklarımla yapabileceğimin en iyisini yapacak olan aynı kişi olduğumu hissediyorum.”

Geçtiği X’ler ve O’lar arasında kriko (onun 15 yaşındaki oğlu ile Bridget Moynahan) artı Bünyamin13 ve Vivian10 (eski eşinden çocukları Gisele Bündchen)?

“Onları yetiştirmeye çalışıyorum – hepimiz, ben ve anneleri – birbirimize karşı çok sevgi dolu bir şekilde,” dedi E! Haber özel bir röportajda, “çok kibar olmak, empatik olmak ve harika bir bakış açısına sahip olmak. Çocuklarımız bizim büyüdüğümüzden farklı şekillerde büyüyor ama aynı zamanda onları doğru değerlerle yetiştirmek istiyoruz.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir