Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Teyfik Karaboğa İle Kripto Madenciliğine Dair

Teyfik Karaboğa İle Kripto Madenciliğine Dair

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Uzun süre bitcoin madenciliği yaptıktan sonra, blockhain ağı kurma aşamasına geçmiş olan Teyfik Karaboğa, evrensel çaptaki ilk kayıp eşya blok zincir ağının kurucusu ve CEO’sudur. Konyalı olan Karaboğa, şimdilerde yaşamını İsviçre’de devam ettiriyor. 2015 yılından itibaren profesyonel olarak blockhain ağı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Tr3zor Token adını verdiği blok zincir ağı dünya borsalarında yer almayı başarmış ve Probit Global ve Bittrue borsalarında işleme açılmıştır. Teknoloji alanındaki yüksek merak duygusunu çeşitli çalışmaları ve başarıları ile taçlandırmış olan başarılı girişimciyi İnstagram hesabından takip edebilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

Bitcoin madenciliği alanındaki çalışmalarını bağımsız bir seviyeye yükselten aslen Konyalı olan Teyfik Karaboğa, kullanıcı dostu bir ara yüze sahip uygulaması ile pek çok kişinin ilk baştan itibaren ilgisini çekmeyi başarmıştır. Düşük maliyete sahip tasarıma ev sahipliği yapan Tr3zor uygulaması Google Play ve App Store üzerinden akıllı cep telefonlarına indirilerek kullanılmaya başlanıyor.

Blok zincir teknolojisine sahip birçok kripto para, yatırımcıları için yüksek güvenlik ve şeffaflık ilkelerini beraberinde getiriyor. Kaçınılmaz bir gerekliliği en üst standartlarda projesinde yer vermiş olan Karaboğa, sınırsız, ekonomik ve hızlı dijital işlemlerin kapısını aralıyor. Profesyonel çalışmaları ile bitcoin madenciliği ve blockhain ağı teknolojisine ilişkin geniş bir kitleye hitap eden Karaboğa, oyunlaştırma mekanizması kullanarak geliştirdiği uygulamanın kullanıcı yararına olması için çeşitli yenilikler ve avantajlar ekliyor.

Instagram hesabı: https://www.instagram.com/teyfik.karaboga/

Linkedin hesabı: https://www.linkedin.com/in/teyfik-karaboga-514a231b8/

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir