Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Tatilde Esrardan Tutuklanan Gigi Hadid Serbest Bırakıldı

Tatilde Esrardan Tutuklanan Gigi Hadid Serbest Bırakıldı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Gigi Hadid yaz tatiline inişli çıkışlı bir başlangıç ​​yaptı.

Süper model, 10 Temmuz’da Owen Roberts Uluslararası Havaalanı, E’de tutuklandığında Cayman Adaları’na bir kız gezisine çıkıyordu! Haber öğrenildi.

Yerel yayın kuruluşu Cayman Marl Road’a göre, Hadid ve arkadaşı özel bir uçakla geldikten kısa bir süre sonra, gümrük görevlilerinin bagajlarında “ganja ve ganja tüketimi için kullanılan mutfak eşyaları” buldukları iddia edildi.

Hadid ve arkadaşının daha sonra “Gence İthali ve Gence tüketimi için kullanılan Kapların İthali şüphesiyle” tutuklandıkları ve daha sonra Esir Gözaltı Merkezine götürüldükleri ve burada kefaletle serbest bırakıldığı bildirildi.

Cayman Marl Road’a göre, iki gün sonra, 12 Temmuz’da Hadid ve arkadaşı, suçlarını kabul ettikleri ve her ikisinin de 1.000 dolar para cezasına çarptırıldığı bir mahkemede resmen suçlandı. Herhangi bir suçlamayla karşılaşmıyorlar.

Temsilcisi E’ye “Gigi, NYC’de yasal olarak satın alınan ve tıbbi lisansa sahip esrarla seyahat ediyordu” dedi! Haberler. “Ayrıca 2017’den beri Grand Cayman’da tıbbi kullanım için yasal. Onun sicili temiz ve adada kalan zamanının tadını çıkardı.”

E! Haberler yetkililere ulaştı ve geri dönüş olmadı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir