Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Sosyal Medyada Tartışma Yaratan Altın Kelebek Ödülleri Skeci

Sosyal Medyada Tartışma Yaratan Altın Kelebek Ödülleri Skeci

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Pınar Deniz’e Benzetilen Karakter Seyirciyi Rahatsız Etti

Her yıl büyük ilgi gören Altın Kelebek Ödülleri, bu yıl da tartışmaları beraberinde getirdi. Çok Güzel Hareketler’de yapılan bir skeç, sosyal medyada çokça yorum ve tartışma konusu oldu. Skeçte, Pınar Deniz’e benzetilen bir karakter yer aldı ve yapılan sözler seyircinin dikkatini çekti. Seyircileri rahatsız eden ifadeler nedeniyle tepkiler sosyal medyada hızla yayıldı.

Ebru Yücel ve Atakan Çelik’ten Açıklamalar

Pelin Solmuş karakterini canlandıran Ebru Yücel, gelen tepkiler üzerine yaptığı açıklamada, “Skeçteki karakter Pınar Deniz değildi. Ama beni ona benzetmeniz gurur verir.” ifadesini kullandı. Skeç yazarı Atakan Çelik ise konuya ilişkin bir açıklama yaparak, yazılan satırların özenle seçildiğini ve kimseyi gücendirmek istemediklerini belirtti. Sosyal medyada ise Pınar Deniz’in yeteneğinden dalga geçilerek yapılan yorumlar tepki çekti.

Sosyal Medya Kullanıcıları Tepki Gösterdi

Sosyal medya kullanıcıları, Pınar Deniz’in yeteneğinin küçümsendiği ve hedef gösterildiği gerekçesiyle tepkilerini dile getirdi. Programın reytingiyle ilgili yapılan spekülasyonlar da tartışmalara katkı sağladı. Kullanıcılar, bu tür mizah anlayışının terbiyesizlik olduğunu ve Pınar Deniz’in güzelliğinin yeteneğini gölgelememesi gerektiğini vurguladılar.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir