Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Sister Wives’tan Christine, “True Love” ile Nişan Fotoğraflarını Paylaşıyor

Sister Wives’tan Christine, “True Love” ile Nişan Fotoğraflarını Paylaşıyor

admin admin - - 1 dk okuma süresi
0

Christine Brown sevgisini tam teşhir ediyor.

bu kardeş eşleri şap, nişanını kutlayan tatlı fotoğrafları sosyal medyada paylaştı David Woolley. Enstantanelerin ikisinde, mutlu çift el ele poz verirken görülebilirken, üçüncüde ikisi birbirine sarılmış, Christine başını David’in omzuna yaslıyor.

“Nişan fotoğraflarımızı çektirdik!” realite yıldızı, 23 Temmuz gönderisine altyazı ekledi. “Tanrım! Birlikte nasıl göründüğümüze BAYILDIM!”

David soruyu Christine’e Nisan ayında, yeni aşkını neşe dolu bir Sevgililer Günü gönderisiyle ilk kez piyasaya sürmesinden iki ay sonra sordu.

Yeni ilişkisi hakkında “Sonunda hayatımın aşkını buldum, David,” diye yazdı. “Beni ilk kez kendine yakın tuttuğunda, ruhumun ilk nefesini aldığını hissettim. O harika ve kibar, çocuklarıma ve sevimli bir büyükbabama karşı inanılmaz. Böyle bir aşkı bulabileceğimi hiç düşünmemiştim.”

50 yaşındaki adamın nişan haberi, 27 yıllık manevi evliliğini bozduktan sonra geldi. kody kahverengi— çocuklarını kiminle paylaştığı Aspin, Mykelti, Gwendlyn, Ysabel, gerçekten Ve Paedon— Kasım 2021’de.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir