Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Scarlett Johansson, Disney’in Davaya Tepkisinde “Üzgün” Olduğunu Hatırlıyor

Scarlett Johansson, Disney’in Davaya Tepkisinde “Üzgün” Olduğunu Hatırlıyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Scarlett Johansson Walt Disney Company ile girdiği yasal savaşı anlatıyor.

İki yıldan uzun bir süre önce aktris, süper kahraman hitindeki tazminatını içeren bir sözleşme ihlali iddiasıyla şirkete dava açtı. Karadul. O sırada Disney, davayı “COVID-19 salgınının korkunç ve uzun süreli küresel etkilerine karşı duyarsızca aldırış etmemesi nedeniyle üzücü ve üzücü” olarak nitelendirerek yanıt verdi.

Şimdi, bir röportajda ÇeşitlilikJohansson, şirketin nasıl tepki verdiği konusunda “üzgün ve hayal kırıklığına uğradığını” söyledi.

9 Mayıs’ta yayınlanan bir makalede “Ama çoğunlukla üzücü,” dedi. “Çok gerçeküstü bir andı çünkü hepimiz izole edilmiştik ve biraz ortaya çıkıyorduk.”

Johansson, Temmuz 2021’deki davasında Marvel filmi için uygun tazminat almadığını savundu. Karadul, Disney’in filmi sinemalarda yayınlaması ve kontratında özel bir sinema gösterimi olacağını belirtmesine rağmen, Disney+’ta birinci sınıf bir satın alma olması nedeniyle. Daha sonra Disney yaptığı açıklamada “Bayan Johansson’ın sözleşmesine tamamen uyduğunu” söyledi ve hibrit sürümün Johansson’un “bugüne kadar aldığı 20 milyon doların üzerine ek tazminat” kazanmasına izin verdiğini ekledi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir