Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Sarah-Jade Bleau, Herkesin İhtiyacı Olan Uzun Süre Kalıcı Ruju Paylaşıyor

Sarah-Jade Bleau, Herkesin İhtiyacı Olan Uzun Süre Kalıcı Ruju Paylaşıyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Sarah-Jade Bleau ile röportaj yaptık çünkü bu fiyatlarla seçtiklerini beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Henüz kozmetik çantanızda vazgeçilmez bir kırmızı rujunuz yok mu? TikToker Sarah Jade Bleau Kırmızı dudağın verdiğiniz paraya değdiği çayı dökmek için burada. Hayranları tarafından SJ olarak da bilinen etkileyici, yukarıda izlediğinizde kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz E!ssentials bölümünde bize mükemmel kırmızı dudak öğreticisini verdi.

SJ, “Uygulayacağınız en iyi kırmızı ruj” diyor. Fenty Beauty Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color’dan bahsediyor, özellikle parlak kırmızı tonu olan Uncensored.

Uzun süre kalıcı ruj, süper canlı ve pigmentlidir ve dudaklarınızı çatlatmadan pürüzsüzce sürülür ve çabuk kurur. Aplikatör, dudaklarınızı da mükemmel şekilde doldurmanıza ve hizalamanıza olanak tanır.

SJ, parlak kırmızı formülü pürüzsüz bir şekilde dudaklarına kaydırarak, “Bu çok yumuşak bir uygulama ve çok güzel bir kırmızı,” diye devam ediyor. Tüm süreç tam anlamıyla onun saniyelerini alıyor!

SJ’nin mükemmel kırmızı dudağını elde etmek için Fenty Beauty’nin uzun süre kalıcı rujunu satın almak için aşağı kaydırın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir