Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Robert De Niro, Bell’in Palsi Teşhisi Ortasında Tiffany Chen’i Nasıl Destekledi?

Robert De Niro, Bell’in Palsi Teşhisi Ortasında Tiffany Chen’i Nasıl Destekledi?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Robert De Niro birçok filmde başrol oyuncusu olmuştur. Bununla birlikte, kişisel hayatı da dahil olmak üzere destekleyici bir rolü nasıl üstleneceğini de biliyor.

Onun kız arkadaşı Tiffany Chen Geçenlerde, iki kez Oscar kazananın, yüz kaslarını etkileyen bir durum olan Bell’in felci teşhisi konulduktan sonra ona nasıl yardım ettiğini paylaştı.

Dövüş sanatçısı “Çok tatlıydı” dedi. Gayle Kral Açık CBS Sabahları 13 Temmuz “Fark görmediğini, değişiklik görmediğini söylemeye çalıştı. ‘Hayır… İyi görünüyorsun. Belki biraz sert görünüyorsun’ dedi. Ben de “Gerçekten mi? Tüm yüzüm kendi kendine eridi.” Ama çok güçlüydü, çok destekleyiciydi.”

Chen, kendisi ve De Niro’nun birlikte ilk çocuğu olan, adında bir kız çocuğu doğurduktan kısa bir süre sonra semptomları fark etmeye başladı. Gia Virjinya Chen De Niro, Nisan ayında – doğumhanedeyken sol kulağının arkasında “keskin bir ağrı” hissettiğini belirtti. Doktorlar başlangıçta bunun sıvı birikmesi olduğunu varsayarken, sporcu zaman geçtikçe daha fazla endişelenmeye başladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir