Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Rapor: Raptors, Grizzlies Asistanını Baş Antrenör Olarak Almaya Hazır

Rapor: Raptors, Grizzlies Asistanını Baş Antrenör Olarak Almaya Hazır

admin admin - - 1 dk okuma süresi
0

bu Raptorlar kiralamak için bir anlaşmayı sonuçlandırıyor boz ayılar ESPN’den Adrian Wojnarowski, takımın yeni baş antrenörü olarak Darko Rajaković’in yardımcısı olduğunu bildirdi.

44 yaşındaki Rajaković, kariyerinin başlangıcında Avrupa’da koçluk yaptı ve 2012’den 2014’e kadar Tulsa 66ers’a koçluk yapmak üzere Amerika’ya taşınarak ilk G League koçu oldu. Amerika Birleşik Devletleri dışında doğmuş. Rajaković, 2014’ten beri Thunder, Suns ve Grizzlies’in asistanlığını yapıyor.

Wojnarowski’ye göre, Warriors asistanı Kenny Atkinson ve Bucks asistanı Charles Lee, pozisyon için diğer finalistlerdi. Ek olarak, Raptors bu sezon dışında açık baş antrenörlük boşluğunu işe alımla dolduran son takım oldu.

Raptors, ilk kez baş antrenöre, Toronto’ya 2019’da ilk şampiyonluğunu getiren ve 22-23 sezonundan sonra kovulmadan önce Nick Nurse’ün yerini alma şansı verecek. Raptors, 2013’ten bu yana, iki sezon dışında tüm sezonlarda play-off’ları kazandı; buna geçen yıl Doğu Konferansı ön eleme turnuvasında Bulls’a yenildikten sonra sezon sonrasını kaçırmak da dahil.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir