Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Rapor: Broncos, AFC West Rival’dan Üç Kez Pro Bowl Savunma Sonu İmzalayacak

Rapor: Broncos, AFC West Rival’dan Üç Kez Pro Bowl Savunma Sonu İmzalayacak

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

bu Broncos bildirildiğine göre eski Chiefs savunma tarafını imzalıyor Frank Clark 7.5 milyon $ değerinde bir yıllık anlaşmaya göre, ESPN’den Adam Schefter.

Ürdün Schultz Skor Denver’ın iki kez Super Bowl şampiyonu olduğu haberini ilk bildiren oydu. Clark’ın anlaşması ayrıca Schefter’e göre 5.5 milyon dolarlık garantili bir taban maaşı, 1 milyon dolarlık “yapılabilir teşvikler” ile birlikte 1 milyon dolarlık daha zorlayıcı teşvikleri içerecek.

Clark, AFC West’te kalmaya devam ediyor ve Chiefs’le geçirdiği dört sezonun ardından Denver’a katılıyor; bu görev, Kansas City’nin onu Mart’ta serbest bırakmasıyla sona erdi. Geçen sezon, Clark 35 müdahale, beş çuval, bir zorunlu fumble kaydetti ve bir fumble kurtarma kaydetti.

Bununla birlikte, playofflarda Clark, Super Bowl LVII zaferinde Chiefs zaferine giden yolda sezon sonrası 2,5 çuval teslim etti. Clark ayrıca, Kansas City’nin 2019 sezonunun sonunda Super Bowl LIV kazanmasına yardım etmede önemli bir rol oynadı.

14 Haziran’da 30 yaşına girecek olan Clark, playofflarda 13.5 kariyer çuvalında oturuyor. Bu çuvallardan Kansas City ile 12 playoff maçında 10.5 kaydetti. NFL tarihinde Clark’tan daha fazla sezon sonrası çuval geçiren tek iki oyuncu Willie McGinest (16) ve Bruce Smith (14.5).

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir