Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Rangers’tan Jacob deGrom, Rapora Göre Tommy John Ameliyatı Olacak

Rangers’tan Jacob deGrom, Rapora Göre Tommy John Ameliyatı Olacak

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

olarak Korucular 2023 sezonuna sıcak başlangıçlarını sürdürmek istiyorlarsa, bunu atıcıya başlamadan yapmak zorunda kalacaklar. Yakup de Grom.

Salı günü çekilen bir MRI, sağ elini kullanan yıldızın ulnar kollateral bağını kısmen yırttığını ortaya çıkardı. Evan Grant Dallas Sabah HaberleriDeGrom’un önümüzdeki hafta Tommy John ameliyatı geçireceği ve 2024 sezonunun ortasına kadar sahalardan uzak kalacağı tahmin ediliyor.

“Bu kokuyor,” deGromdedi, Grant başına. İdeal değil. Ama en azından artık ne olduğunu biliyoruz. Düzeltmek istiyorum ve gelecek yılın sonundan önce geri dönmek için bir hedef belirleyeceğim.”

DeGrom hakkındaki haberler, Texas’ın onu atıcı Spencer Howard’ın aktif kadrosunda yer açmak için Pazartesi günü onu 60 günlük yaralılar listesine aktarmasının ardından geldi. Dört kez All-Star olan DeGrom, bu sezon altı maçta 2.67 ERA ile 2-0.

Son startı, 28 Nisan’da Rangers’ın karşı karşıya geldiği zamandı. yankiler. DeGrom, sağ dirsek iltihabı nedeniyle 3 2/3 vuruştan sonra o oyundan ayrıldı.

19 Haziran’da 35 yaşına girecek olan DeGrom, Rangers ile dokuz yıl sonra beş yıllık, 185 milyon dolarlık bir anlaşma ile Rangers’a katıldı. Metler. DeGrom’un Mets görev süresi boyunca, 2018 ve ’19’da Ulusal Lig Cy Young’ı kazandı, ’14 NL Yılın Çaylağı ödülünü kazandı ve ’19 ve ’20’de NL’nin grev lideri olarak arka arkaya sezonlar kaydetti.

Rangers (39-20) şu anda Batı Amerikan Ligi’nin zirvesinde yer alıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir