Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Pride & Beyond Sırasında Bu Küçük LGBTQ+ İşletmelerini Destekleyin

Pride & Beyond Sırasında Bu Küçük LGBTQ+ İşletmelerini Destekleyin

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Tüm ay boyunca Pride’ı, sevdiğiniz markaların en sevdiğimiz Pride koleksiyonlarını, sizi öne çıkaracak gökkuşağı modasını ve tüm yıl boyunca takmak isteyeceğiniz sevimli ve renkli takıları getirerek kutluyoruz. Hatta yıl boyunca LGBTQIA+ çalışmalarını destekleyen Savage X Fenty, TomboyX ve MAC Cosmetics gibi bir dizi markamız bile var.

Bugün, bu ay ve her ay LGBTQ+ topluluklarını desteklemeniz için size başka bir yol sunuyoruz: küçük işletmelerde alışveriş.

Çevrimiçi alışveriş yapacak küçük işletmeleri bulmak için en iyi yerlerden biri Etsy’dir. Eşsiz üstler ve aksesuarlar ya da sevimli ve işlevsel bir ev dekorasyonu arıyorsanız, Etsy’de hepsi var. Etsy’de radarınızda olması gereken bazı LGBTQ+ sahipli işletmeleri topladık. Hepsini satın almak için kaydırmaya devam edin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir