Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Prens George’un Bu Kral İşini Ciddiye Aldığına İlişkin Tüm İşaretler

Prens George’un Bu Kral İşini Ciddiye Aldığına İlişkin Tüm İşaretler

admin admin - - 1 dk okuma süresi
0

1982’de doğan William, okulda diğer çocuklar ona sorana kadar tahtın ikinci sırasında olduğunu bile bilmiyordu, ailesi onun çocuk olma işine odaklanmasını istiyordu. Diana ona tüm fotoğrafçıların sadece onun resimlerini istediğini ve onları umursamamasını söylerdi.

büyükbabası olan Charles Kral George VI 1948’de doğduğunda tahttaydı, ayrıca biraz yaşlanana ve insanların yaptığı her şeyle neden bu kadar ilgilendiğini anlayana kadar monarşideki yeri hakkında gerçek bir fikri yoktu.

Charles, 1969’da 21. doğum günü münasebetiyle yaptığı bir röportajda, “Bence bu, en korkunç şekilde amansız bir şekilde aklınıza gelen bir şey,” dedi. “Ve yavaş yavaş belli bir görev ve sorumluluğunuz olduğu fikrine kapılıyorsunuz.”

1992’de Diana’dan ayrılmasının ardından, o zamanlar 10 yaşındaki William ve 8 yaşındaki Harry’nin “bir sütundan diğerine sürüklenmekten mümkün olduğunca korunmaları gerektiğini” “çok güçlü” hissetti. Sally Bedell Smith“Zorunda kalana kadar çok fazla resmi şey yapmalarını istemiyorum.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir