Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Phasmophobia, çapraz oyun ile Xbox Series S / X, PS5 ve PSVR2’ye geliyor

Phasmophobia, çapraz oyun ile Xbox Series S / X, PS5 ve PSVR2’ye geliyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Arkadaşlarınızla karanlıkta ürkütücü hayaletleri avlamayı seviyor musunuz? iyi çünkü fazmofobi Ağustos ayında Xbox Series X / S, PS5 ve PSVR 2’ye geliyor. Paranormal korku oyunu, isteğe bağlı çapraz oyun desteğini bile içerecek, böylece konsol ve PC arkadaşları dört kişilik bir kooperatif ekibi oluşturabilecek ve bir hayalet kulaklarına fısıldadığında hep birlikte çığlık atabilecek.

Xbox ve PlayStation sahipleri olup olmadığını duymak için bekliyorlar fazmofobi konsollara sıçrayacaktı ve İngiliz bağımsız oyun stüdyosu Kinect Games, bugün Microsoft’un Xbox Games Showcase Extended akışı sırasında bağlantı noktasını ortaya çıkardı. Fragman, hayaletleri avlamak için kullanacağınız olağan araç ve ekipman çeşitlerini ve bunun 10 konumda 24 farklı hayalet türünü avlayan konsolda nasıl sonuçlanacağını gösteriyor.

En ilgi çekici ek, PSVR 2 desteğidir. Eğer hiç oynadıysan fazmofobi VR’de, bunun korkaklara göre olmadığını anlayacaksınız. Oyun atlama korkularıyla doludur ve bunlar özellikle VR’de gerçekçi hissettirir, bu nedenle bu, PSVR 2 için harika bir eklentidir.

fazmofobi Ağustos 2023’te Xbox Series X / S, PS5 ve PSVR 2 için “erken erişim” olarak geliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir