Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. ÖMER MERT ÖRS  KİMDİR ?

ÖMER MERT ÖRS  KİMDİR ?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Bitkisel Gıda Takviyeleri ve Kozmetik Ürünleri Sektöründe Yer alan Ömer Mert Örs , Koz Grup Markasının Kurucusudur.17.06.1993 Doğumlu Olan Ömer Mert Örs, Aslen Bursalıdır.

Ömer Mert Örs ‘’MARKA SİZDEN ÜRETİM BİZDEN ‘’ Sloganıyla Yola Çıktıklarını, Yaklaşık 4000 m2 Kapalı Alana Sahip Üretim Tesisimiz, Modern Ekipmanları, Laboratuvarları ve Ofis Alanları İle Sektöründe Yüksek Miktarda Ürün Taleplerinize Hızla Cevap Verebilecek Kapasitede dir Dedi.

Ürünlerinizi 7/24 KOZ GRUP Güvencesiyle Fason Olarak Tesisimizde Uzman Kadrolar Eşliğinde SİZİN İçin Üretildiğinin Bilgisini Verdi.

2009 yılında “Bitkisel Gıda Takviyeleri ve Kozmetik Ürünleri Üreterek Müşterilerine Dünya Standartlarında Çözümler Sunmak” İlkesiyle Yola Çıkan Koz Grup, Geçen 11 Yıllık Süreçte Türkiye’de, En Büyük İlaç ve Takviye Edici Gıda Firmalarından Biri Olmayı Başarmıştır.

2010 Yılında Kalite Standartlarını Belirleyen Koz Grup,2010 Yılından Bu Yana Türkiye’nin En Büyük Kozmetik ve Bitkisel Ürünler Şirketleri Arasında Yer Almakta ve Kurulduğu Günden Bu Yana Bir Çok Yerli ve Yabancı Firmaya Fason Üretim Yapmaktadır.

67 Kişilik Ekibi İle 7/24 Operasyonunu Sürdüren ve Sürekli Ar-GE Politikası İle Kendi Altyapı Yatırımlarını Yöneten Koz Grup, Yönetici ve Çalışanlarından Gelen Tecrübe ve Bilgi Birikimi İle ,Çağın İhtiyaçlarına Uygun Teknolojiyi Kullanarak , Sizlere Özel Çözümler ve Kaliteli Ürünler Sunmayı İlke Kabul Etmektedir.

Instagram: https://www.instagram.com/omert_ors/

Web Sitesi: https://www.kozgrup.com.tr/

Web Sitesi : https://kozilac.com/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir