Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Siyaset
  4. »
  5. Musk, Twitter kullanıcılarının günlük olarak görüntüleyebileceği gönderi sayısını sınırlar

Musk, Twitter kullanıcılarının günlük olarak görüntüleyebileceği gönderi sayısını sınırlar

admin admin - - 1 dk okuma süresi
0

Duyuru, haziran ayında görevi Musk’tan devralan yeni CEO Linda Yaccarino’nun atanması da dahil olmak üzere sosyal medya şirketi için yapılan bir dizi büyük değişikliğin sonuncusu. Randevusu üzerine Musk, Yaccarino’nun “öncelikle ticari operasyonlara odaklanacağını” ancak “ürün tasarımı ve teknolojisine” odaklanmaya devam edeceğini tweetledi.

Musk, geçen hafta Facebook’un kurucu ortağı ve CEO’su Mark Zuckerberg’e karşı bir mücadeleyi kabul etmiş göründüğü için dalgalar yarattı. Cuma günü Musk tweet attı İtalya’nın kültür bakanının iki teknoloji deviyle tarihi mekandaki mücadeleyi koordine etmeyi teklif ettiğine dair haberlerin ardından “Kolezyum’da bazı tesadüfi kavgalar oluyor”.

Musk, yeni oran limiti politikasını özetleyen ilk tweet’inden iki saatten kısa bir süre sonra ve çevrimiçi çok sayıda tepkiden sonra, “Oran limitleri yakında doğrulanmış için 8000’e, doğrulanmamış için 800’e ve doğrulanmamış yeni için 400’e yükselecek” şeklinde orijinal duyurusunu tweetledi. Ayarlama için herhangi bir zaman çerçevesi veya açıklama sağlamadı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir