Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Miranda Lambert, Fan’ın “Selfies Değil Tekila Vur” Tişörtüne Yanıt Verdi

Miranda Lambert, Fan’ın “Selfies Değil Tekila Vur” Tişörtüne Yanıt Verdi

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Annemin kırık kalbi bu dramayı kaldıramaz.

yeni videolar miranda lambert Bir konserde bir hayranla etkileşim kurması, seyircileri özçekim yaptıkları için azarladığı için tartışma çıkardıktan bir hafta sonra su yüzüne çıktı.

Son birkaç haftadır Velvet Rodeo Las Vegas rezidansını gerçekleştiren ülke yıldızı, hayranlarının 22 Temmuz’da paylaştığı yeni kliplerde kalabalığa “Gömleği ‘Selfie değil, tekila vur’ diyor” dedi. “O yaptı, ben yapmadım!”

Miranda, “Bu çok kötü…” diye ekledi. Daha sonra seyircilerden mini bir tekila şişesi aldı, kadeh kaldırdı ve gitaristine vermeden önce sahnede bir shot aldı. Ethan Ballinger. Müzisyen, hayranla etkileşimin videolarından birini 23 Temmuz’da Instagram Hikayelerinde yayınladı ve “Bu dün gece oldu.”

15 Temmuz’da Miranda, önünde selfie çeken bir grup hayranı eleştirmek için bir Las Vegas şovunu konserin ortasında durdurmuştu.

TikTok’ta yakalandığı gibi Miranda sahneden “Bu kızlar özçekimlerinden ve şarkıyı dinlememekten endişe ediyorlar” dedi. “Beni biraz sinirlendiriyor.” 39 yaşındaki devam etti, “Bu gece biraz country müziği dinlemek için buradayız. Lanet olası bir country müziği söylüyorum.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir