Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Mark Zuckerberg, Elon Musk kafes maçı mücadelesini kabul etti

Mark Zuckerberg, Elon Musk kafes maçı mücadelesini kabul etti

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Elon Musk, kısa bir süre önce Zuckerberg ile “kafes dövüşüne çıkacağını” tweet attıktan sonra, Meta CEO’su Musk’ın tweet’inin ekran görüntüsünü “bana konum gönder” başlığıyla yayınlayarak karşılık verdi.

Zuckerberg’in Instagram hesabındaki paylaşımının aslında şaka olmadığını doğruladım, bu da artık topun Musk’ta olduğu anlamına geliyor. Meta sözcüsü Iska Saric, “Hikaye kendi adına konuşuyor,” dedi.

Zuckerberg bunu Çarşamba günü doğrulanmış Instagram hesabında yayınladı.
Ekran Görüntüsü: Verge

Kelimenin tam anlamıyla savaşan teknoloji milyarderi CEO’ları açısından, Musk ve Zuckerberg olabildiğince iyi olurdu. 51 yaşındaki Musk, fiziksel büyüklüğü açısından Zuckerberg’den üstün ve Güney Afrika’da büyürken “gerçek sert sokak dövüşlerinde” olmaktan bahsetti. Bu arada, 39 yaşındaki Zuckerberg, şimdiden Jiu-Jitsu turnuvalarını kazanan hevesli bir MMA dövüşçüsü. Ayrıca yakın zamanda zorlu “Murph Challenge” antrenmanını 40 dakikanın biraz altında tamamladığını iddia ediyor.

Kim kazanırsa kazansın, Musk-Zuckerberg karşılaşmasının tüm zamanların en eğlenceli dövüşlerinden biri olacağı konusunda hepimiz hemfikiriz sanırım. Olması gerekiyor. Şimdi geri adım atma, Musk.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir