Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Leo Lidran Müziğe Geri Döndü

Leo Lidran Müziğe Geri Döndü

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Bir dönem, Yahşi Cazibe, Türk Malı ve Alemin Kralı gibi Türk dizilerine jenerik müzik yapan Rapangels Pi, ve ŞEHİNŞAH gibi usta sanatçılar ile şarkı yapıp iyi bir çıkış yakaladıktan sonra sosyal medya hesabından müziği bıraktığını açıklayan Leo Lidran, 2021 ‘in Mart ayında kardeşi Marij J ile yaptıkları “Kadavra” isimli şarkı ile geri döndü.

Sanatçının, ŞEHİNŞAH adlı sanatçı ile seslerinin benzerliği dinleyici kitle tarafından dikkat çekmişti. Müziğe geri döndüğü günden bu yana birkaç şarkı daha yaparak yavaş yavaş yeniden hayranlarına kendini duyurmaya başladı.

6 yıl aradan sonra müziğe dönen Leo Lidran’a, “Müziği neden bıraktın?” Sorusu sorulduğunda şu cevabı verdi: “O dönem müzik yapıp tanıştığım bir çok insan anormaldi. Sanki Herkes bir çıkarı için benimle arkadaş olmaya çalışıyordu. Aslında bırakmak istemedim ama 6 sene kafamı toparladım. Daha iyi çıkacağıma inanıyorum.”Sanatçı Antalya kaleiçi ve Larada Jolly Joker , sunset performance Hall gibi lüks sahne organizasyonlarında sahne almakta.

Müzik yapmaktan keyif alıyor musun? Sorusuna: “Tabi ki. Müzik yapmak terapi gibi. Söz yazarken zihnini yoruyorsun farklı olaylar yaşar gibi, sanki astral seyahatta gibi hissediyorsun. Kelime haznen genişledikçe de bu seni motive ediyor. Eski dinleyicilerim benim müzik yaptığımı sosyal medyadan rastladıklarında bana ulaşıp güzel mesajlar gönderiyor ve bu beni çok mutlu ediyor. Telefonumda kaydettiğim hemen hemen 50 60 kadar birbirinden muazzam şarkı projem var. Hatta bir kaç tanesi de ünlü bir kaç süpriz isimle.” Diye cevap verdi.

Instagram:

instagram.com/leolidran/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir