Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. LeBron James, Şikayet Edilen Mbappe Anlaşmasına Nasıl Tepki Vereceği Hakkında Şaka Yapıyor

LeBron James, Şikayet Edilen Mbappe Anlaşmasına Nasıl Tepki Vereceği Hakkında Şaka Yapıyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Spor dünyası Pazartesi sabahı Al-Hilal’in Paris-Saint Germain forveti Kylian Mbappé için yaptığı büyük teklif haberiyle şok oldu. Suudi Arabistan kulübü, 2018 Dünya Kupası şampiyonu için 332 milyon dolar teklif etti ve bu, krallığın muazzam petrol zenginliğini vurgulayan şaşırtıcı bir ücretti.

Mbappé’nin sözleşmesinin geri kalan yılını Riyad’da oynamayı seçmesi durumunda 776 milyon dolarlık bir maaşa hazır olduğu söylendiğinden, diğer spor dallarındaki yıldızlar, farklı derecelerde ciddiyetle dikkat çekiyor. Lakers ileri Lebron James.

“(Rich Paul) ve (Maverick Carter)’ı 1 yıllık anlaşma için aradıklarında Suudi Arabistan’a (Arabistan) yöneldim!” James, başlık karakterinin bir GIF’inin yanında tweet attı. Forrest Gump tam hızda çalışıyor.

Suudi Arabistan’ın spora yaptığı yatırımlar son yıllarda dünyanın dört bir yanında golf, futbol, ​​otomobil yarışları ve diğer çabaları kapsayan manşetlere konu oldu. Ancak, ülkenin zayıf insan hakları sicili nedeniyle de eleştirilere maruz kaldılar.

James’in tweet’i, şaka gibi görünse de, basketbol çevrelerinde meşru bir endişeyi ön plana çıkardı. Emekliliği düşünen Kral, 2024’te Los Angeles’a dönmeyi planladığını açıkladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir