Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Konular, Takip edilen akışını kullanıma sunuyor

Konular, Takip edilen akışını kullanıma sunuyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Instagram Konularının en çok talep edilen özelliklerinden biri nihayet burada: Yalnızca takip ettiğiniz kişileri görmenizi sağlayan Takip Etme sekmesi. CEO Mark Zuckerberg, Threads’teki bir gönderisinde, özelliği isteyen bir kullanıcıdan alıntı yaparak, “Sor ve alacaksın,” dedi.

Takip beslemesine sahip olan bizler için, ana sayfa simgesine veya sayfanın üst kısmındaki Konular logosuna dokunarak bunun görünmesini ve kaybolmasını sağlayabiliriz. Can sıkıcı bir şekilde, uygulamayı tamamen kapattıktan sonra yeniden açarsanız, “Sizin İçin” yayınına geri döner, yani Takip eden akışı tekrar getirmek için nereye bakmanız gerektiğini bilmeniz gerekir – bu bir hata olsun ya da olmasın görülecektir.

Pazartesi günü yapılan bir güncelleme, Konular’da yeni özellikler vaat etti ve Takip eden besleme, bu eklemelerden biri gibi görünüyor; bazılarımız, burada birkaçımız da dahil olmak üzere SınırSalı sabahı uygulamanın iOS ve Android sürümlerinde Takip sekmesini gördüğünü bildirdi.

Zuckerberg’in Instagram yayın kanalında yaptığı bir gönderiye göre Threads çevirileri de ekledi. Bir Konular gönderisinin sağ alt kısmındaki küçük bir düğmeye dokunarak bir çeviri alabilirsiniz.

İleti dizileri çok basit bir dizi özellikle başlatıldı ve şimdiye kadar, feed’iniz, isteseniz de istemeseniz de, yalnızca kullanıcılardan ve markalardan gelen algoritma tarafından belirlenen gönderilerle doluydu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir