Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Kilit Şefler Savunucusu Zorunlu Mini Kampta Yok

Kilit Şefler Savunucusu Zorunlu Mini Kampta Yok

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Biri ŞeflerEn büyük yıldızlar Salı günü takımın zorunlu mini kampının ilk gününde yoktu: defans mücadelesi Chris Jones.

ESPN’e göre dört kez Pro Bowler’ın Chiefs ile sözleşmesi devam ediyor, yani yokluğu mazur görülmezse 98.753 dolara kadar para cezasına çarptırılabilir. Kansas City ekibinden hiç kimse Jones’un Salı günü neden orada olmadığını açıklamadı.

Jones bu sezon dışında bir kontrat uzatma istiyor ve hala bir anlaşma yapılmadı. Şu anda dört yıllık, 80 milyon dolarlık bir sözleşmenin son yılına giriyor, bu da onu NFL’deki en yüksek sekizinci defans oyuncusu yapıyor ve daha önce bir uzatma üzerinde anlaşmaya varılmazsa 2024’te sınırsız bir serbest oyuncu olacak.

Genel menajer Brett Veach, Jones’un sözleşmesini geçen ay uzatması hakkında konuştu. AtletikNate Taylor, “yapılacak şeyler listesinde” olduğunu söylüyor. Veach, asıl planın eğitim kampı başlamadan önce bir anlaşma yapmak olduğunu kaydetti.

Chiefs, Şubat ayında Super Bowl’u kazandıktan sonra, 2022 sezonunu 15,5 çuval ile ligde dördüncü olarak bitiren Jones, “Yaşam boyu Şef” olduğunu ve başka bir takımda oynamak istemediğini tweetledi. . Ancak, Salı günü bir anlaşma olmadan hala böyle hissedip hissetmediği bilinmiyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir