Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Kate Spade Flaş Anlaşması: 59 Dolara 250 Dolarlık Crossbody Çanta ve Ücretsiz Cüzdan Alın

Kate Spade Flaş Anlaşması: 59 Dolara 250 Dolarlık Crossbody Çanta ve Ücretsiz Cüzdan Alın

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Bu fırsatları ve ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Birisi neden “bu kadar çok çantan” olduğunu sorduğunda, onu anlamıyorlar. Her durum için farklı aksesuarlara ihtiyacınız var. İşe giderken dizüstü bilgisayarınız, su şişeniz ve diğer küçük ihtiyaçlarınız için büyük bir çanta idealdir. Dışarıda bir gece için, tüm bu şeylere ihtiyacın yok. Küçük bir çapraz askılı çanta işinizi görür. Tüm ihtiyaçlar için yeriniz olacak ve onu bir omuzdan askili çanta veya çapraz askı olarak takarak eller serbest kalabilirsiniz. Her şey seçeneklerle ilgili, değil mi? Ve tabii ki fiyatları da unutamayız. Ne yazık ki, hepimiz sınırsız bir el çantası bütçesine sahip değiliz. İyi bir anlaşmayı seviyorsanız, şanslısınız çünkü Kate Spade’de 24 saatlik bir flaş indirim var.

Kate Spade Sadie Crossbody Setini sadece 59 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu sette bir çapraz çanta ve küçük, uyumlu bir cüzdan bulunur. Normalde, bu setin maliyeti 250 dolardır, ancak bu, kaçırmamanız gereken, yalnızca bugüne özel bir fırsattır. %76’lık bir indirim kaçırılmayacak kadar iyi, değil mi?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir