Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Jetler, 12 Yıl Aradan Sonra İlk ‘SNF’ Maçları Hakkında Mükemmel Kendilerini Küçümseyen Tweetler Attı

Jetler, 12 Yıl Aradan Sonra İlk ‘SNF’ Maçları Hakkında Mükemmel Kendilerini Küçümseyen Tweetler Attı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Geleli uzun zaman oldu ama on yıldan fazla bir süre sonra, Jetler sonunda geri dönecekler Pazar Gecesi Futbolu, Perşembe günkü 2023 program sürümünde duyurulduğu gibi.

Takımlarının oynadığını görmemiş olan Jets hayranları için SNF 2011’den bu yana oynanan karşılaşmada, 4. Hafta’da hüküm süren Super Bowl şampiyonu Chiefs ve 10. Hafta’da Raiders ile karşılaşmak için geri sayım, Aaron Rodgers ile heyecan verici bir birikime sahip olsa da, muhtemelen sonsuzluk gibi hissedecek.

Jets’in sosyal medya ekibi, büyük haberi, bir sahne etrafında odaklanan, artık klasik olan bir mem oyunuyla özetledi. titanik özellikli Rose Bukater karakterinin eski bir versiyonu, “84 yıl oldu” sözünü söylüyor. Ancak Jets, Rose’un unutulmaz sözü yerine, “12 yıl oldu…” ifadesini kullanarak her yerdeki hayranların düşüncelerini tekrarladı.

New York’un gösterişli off-sezonunu, 23 sezonunun başlangıcını ve bu ikisini göz önünde bulundurursak SNF oyunlar – Gang Green için yeterince erken gelemez. Umarım Rodgers and Co. için takımın görünüşü NY’nin son halinden daha iyi gider SNF tilt: Patriots’a 37–16 kayıp.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir