Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Jay Williams, Samimi Podcast Görünüşünde ESPN İle İlgili Önemli Hayal Kırıklığını İfade Ediyor

Jay Williams, Samimi Podcast Görünüşünde ESPN İle İlgili Önemli Hayal Kırıklığını İfade Ediyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Jay Williams, ESPN’deki sözleşmesinin sonuna yaklaşıyor ve yeni yorumlar onun ağa geri dönüp dönmeyeceği konusunda şüphe uyandırıyor.

Bununla birlikte, ağ değişikliklere ve büyük kesintilere uğradığından, NBA analisti şirketin durumundan memnun değil. Son zamanlarda yayınlanan bir görünümdeRone ile Pat Bev PodcastWilliams, ağda gerçek benliği olamamanın yanı sıra sıcak bir medya ortamında çalışmaktan duyduğu hayal kırıklığını dile getirdi.

Williams, “Asla gerçekten kendin olamazsın,” dedi. “Stephen A. Smith olmanız umurumda değil; Oğlum Alan Hahn veya Max Kellerman olman umurumda değil. Burada oturup kısasa kısas yaparız, imalar oynarız, izin ver seni biraz kızdırayım. … Medya endüstrisinin nasıl çalıştığını anlıyorum ve bunların nasıl uçurumlar olduğunu, hangi sosyal medyanın beslendiğini ve makalelerin beslendiğini anlıyorum. Şu anda medya medyayı yamyam ediyor gibi geliyor. Ve bu oyunun nasıl oynandığını anlıyorum ama bazen bu oyun bana sıkıcı geliyor, ahbap.”

Williams, 2002 NBA seçmelerinde 2 numaraydı. Ancak, Kasım 2006’da ligden emekli olduktan sonra, eski Duke yıldızı ESPN’e kolej basketbolu analisti olarak katıldı.

Williams, 2019’da analist olarak çalışmak için ağın NBA ekibine geçti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir