Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Jackie Kennedy’nin Marilyn Monroe’dan “Haunting” Çağrısı Aldığı İddia Edildi

Jackie Kennedy’nin Marilyn Monroe’dan “Haunting” Çağrısı Aldığı İddia Edildi

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Bettmann; Getty Images aracılığıyla Frank Povolny/Twentieth Century Fox/Sunset Boulevard/Corbis

Biyografiye göre Kennedy daha sonra konuşma sırasında Monroe’nun sesini “rahatsız edici” bulduğu “hüzünlü” ve “ruhani, küçük kız-kayıp bir kaliteye” sahip olarak tanımladı. ve göre Jackie: Herkese Açık, Özel, GizliMonroe’nun numarayı nasıl elde ettiği bir muamma olmaya devam ediyor – yatak odası, evdeki aramaların Gizli Servis tarafından dinlenmediği tek telefon hattıydı.

Monroe, First Lady’nin önemli ölçüde bulunmadığı 45. doğum günü kutlaması sırasında JFK’ye artık kötü şöhretli “Doğum Günün Kutlu Olsun” yorumunu yaptığı telefon görüşmesinden sadece bir ay sonraydı.

O Ağustos ayında Monroe’nun 36 yaşında ölümünün ardından Tarborrelli, Fox’a, Kennedy’nin Monroe’nun zamansız ölümü nedeniyle “yoksul” olmasına rağmen, yıldızı her zaman “olmayı bekleyen bir felaket” ve “çok savunmasız, çok zayıf biri” olarak hissettiğini belirtti. JFK ile oynanacak.”

Ancak, nihayetinde kocasını anladığını da söyledi. “Asıl endişesi JFK idi. Çok güçlü bir adamla birlikte olmanın ne demek olduğunu biliyordu. Ve JFK gibi harika adamların büyük kusurları var.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir