Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. HGTV’den Erin Napier, “Hardcore” Fitness Yolculuğundan Sonra Ben’in Videosunu Yayınladı

HGTV’den Erin Napier, “Hardcore” Fitness Yolculuğundan Sonra Ben’in Videosunu Yayınladı

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Memleket bu videoyu görene kadar bekleyin!

HGTV’ler Erin Napier son zamanlarda kocası hakkında fikir verdi ve Memleket yardımcı sunucu Ben Napier‘nin son birkaç aydaki fitness yolculuğu, dönüşümünden bir klip paylaşıyor.

17 Temmuz’da Instagram’da “@scotsman.co, sırt üstü daha iyi uyuyabilmesi ve kan basıncını düşürebilmesi için Mart ayındaki büyük omuz ameliyatından önce geçen kış sağlığı ve zindeliği hakkında sert konuştu” diye yazdı.

Ben’e bu yolda kalması için ilham veren şey nedir? “Ne düşünüyorsun @people? Yeniden ilk 50’ye girebilir miyim?” the 39 yaşındaki oyuncu, kamera karşısına geçti. İnsanlar‘nin 2021 “Yaşayan En Seksi Adam” sayısı, yorumlarda yazdı. “Bu benim gerçek motivasyonum.”

Yıldız arkadaşları da yolculuğunda ona iltifat etti. “Vay sadece vay!!!!” Wilson Phillips şarkıcı carnie wilson paylaşımın altına yazdı. “Tebrikler!!!!!!!” Katma Octavia Spencer, “Gün!!!!” HGTV sunucusu arkadaşı Scott McGillivray Ayrıca “Kaliteli görünüyor” diyerek aşka katıldı.

Görünüşe göre Ben de kendini iyi hissediyor. Bir yorumcu, ameliyatından bu yana geçen aylarda omzunun iyileşmiş olduğunu umduğunu ifade ettiğinde, Erin, “Fizik tedavi harika gidiyor ve BÜYÜK ilerleme kaydetti!”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir