Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. ‘Hayatta Her Şey Var’ Programında Sunucu İle Konuk Arasında Gerginlik

‘Hayatta Her Şey Var’ Programında Sunucu İle Konuk Arasında Gerginlik

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Konuklar, Sorunlarını Uzmanlara Anlatıyor

‘Hayatta Her Şey Var’ programı, sunucu Nur Viral’in yönetiminde yayınlanan bir programdır. Programda genellikle aile, evlilik ve dini konular ele alınmaktadır. İzleyiciler, yayına bağlanarak yaşadıkları sorunları uzman konuklara anlatma fırsatı buluyorlar.

Eski Müftü Yusuf Kavaklı’nın Sert Çıkışı

Programın cuma günlerinde konuk olarak katılan eski müftü Yusuf Kavaklı, zaman zaman verdiği yanıtlarla dikkat çekmektedir. Ancak bu sefer Kavaklı, sunucu Nur Viral’e sert bir şekilde çıkıştı. Kavaklı, Viral’i eleştirerek, “Dün seni dinledim, çok sinirlendim. Oraya oturttuğun kadına fırsat vermeden sürekli konuştun. Eğer fetvayı sen vereceksen beni neden çağırıyorsun? Çık buradan!” şeklinde sitem etti.

Nur Viral’in Tepkisi

Sunucu Nur Viral ise bu sert çıkış karşısında sinirlendi ve “Beni kırdınız, çıkamam kusura bakmayın yani. Çok rica ediyorum, siz de beni yaralıyorsunuz” diyerek tepkisini gösterdi.

“İstemiyorum O Soruları!”

Konuşma devam ederken Nur Viral, “Bu program seyircinin konuşması için var” dediğinde Kavaklı, “Bazı şeyleri anlatmamalılar, birazdan başlayacak sorular dinle alakası olmayan sorular. İstemiyorum o soruları” şeklinde tepki gösterdi.

Nur Viral ise “Bu soruları bana mal ediyorsunuz, istemiyor hoca sormayın!” diyerek sitem etti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir