Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Gwen Stefani, Oğlu Kingston’ın 18. Doğum Gününü Instagram’da Kutladı

Gwen Stefani, Oğlu Kingston’ın 18. Doğum Gününü Instagram’da Kutladı

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Gwen Stefani, Oğlunun Doğum Gününü Özel Paylaşımlarla Kutladı

54 yaşındaki Gwen Stefani, eski kocası Gavin Rossdale ile olan en büyük çocuğu Kingston’ın 18. doğum gününü Instagram’da kutladı. Stefani, uzun yıllara dayanan anıları yansıtan fotoğraflar paylaştı.

Kingston’a Özel Hazırlanan Video ve Fotoğraflar

UB40’ın “Kingston Town” şarkısına uygun bir video paylaşan Stefani, oğlunun bebeklik hallerini de unutmadı. Video, Kingston’ın bebeklikten gençliğe uzanan yolculuğunu anlatıyordu. Salyaları akan bebeklik fotoğrafları ve 2000’li yılların imzasını taşıyan “Lil Lamb” yazılı kolsuz bluzunu salladığı fotoğrafı takipçileriyle paylaştı.

Kingston 18 Yaşına Girdi!

Stefani, paylaşımına “İlk doğan oğlum 🙂 bugün 18 yaşına geldiğine inanamıyorum… seni seviyorum!” notunu düştü. Babası Rossdale ise oğlunun yetişkinliğini, diğer iki erkek kardeşi Zuma (15) ve Apollo (10) ile birlikte çekilmiş fotoğraflarla kutladı.

Kingston da paylaşıma cevap vererek, “Şimdiye kadarki en iyi baba” ve “Seni çok seviyorum!” mesajlarını paylaştı.

Üç Çocuklarıyla Mutlu Bir Aile

Gwen Stefani ve Gavin Rossdale, 2002-2016 yılları arasında evli kalarak Kingston, Zuma ve Apollo isimli üç çocuklarına sahip oldular. Aile, paylaşımlarıyla da ne kadar mutlu bir birlikte olduklarını sık sık hayranlarıyla paylaşıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir