Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Eva Longoria, “Desperate Housewives” Dizisi İçin Geri Dönmeye Hazır

Eva Longoria, “Desperate Housewives” Dizisi İçin Geri Dönmeye Hazır

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Ünlü Aktris Eva Longoria, Diziye Geri Dönmeye Hazır Olduğunu İtiraf Etti

‘Desperate Housewives’ dizisinde Gabrielle Solis karakteriyle tanınan 49 yaşındaki Amerikalı yıldız Eva Longoria, Kaye Adams, Nadia Sawalha, Denise Welch ve Olivia Atwood’dan oluşan bir panelde, eğer dizi geri dönerse kaydı yaptıran ilk kişi olacağını açıkladı.

Özlemle Anılan Gabrielle Solis Karakterine Dönme Düşüncesi

Longoria, New York’ta model olma hayalini gerçekleştiren ve kariyerini bırakıp Carlos Solis ile banliyöye taşınan bir modeli canlandırdığı dizideki deneyimini özlediğini belirtti. Gabrielle karakterini özlediğini ve dizinin Wisteria Lane atmosferinde olmayı dört gözle beklediğini ifade etti.

Dizinin Tekrar Başlaması Durumunda İlk İmzayı Atacak

Eva Longoria, panelde, “Herkes bana günde yüzlerce kez dizi yeniden başlayacak mı diye soruyor ve ben de ilk imzayı atan kişi olacağımı söylüyorum.” dedi. Oyuncu, dizideki deneyiminin kendisi için çok değerli olduğunu ve Gabrielle karakterini canlandırmaktan büyük keyif aldığını belirtti.

Cesur Sahneler ve Özlem

Eva Longoria, çekimler sırasında yakınlık koordinatörünün olmamasına rağmen diziye katılmaktan mutluluk duyduğunu ve bu deneyiminin ona çok şey kattığını belirtti. ‘Desperate Housewives’ dizisi, 2004-2012 yılları arasında sekiz sezon boyunca yayında kalmış ve izleyicilerinden büyük beğeni toplamıştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir