Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Eski NFL Oyuncusu, Profesyonel Güreşçi Darren Drozdov Öldü

Eski NFL Oyuncusu, Profesyonel Güreşçi Darren Drozdov Öldü

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Eski NFL burun koruması ve profesyonel güreşçi Darren Drozdov, Cuma günü 54 yaşında vefat etti.

NFL’de üç sezon oynayan ancak en çok “Puke” ve daha sonra “Droz” olarak profesyonel güreş kariyeri ile tanınan Drozdov, ECW’de göründü ve 1998’de WWE’nin ilk çıkışının bir parçasıydı. kariyeri yükseliyordu, 1999’da D’Lo Brown’a karşı oynadığı bir maçta boynunu kırdı ve bu onu boyundan aşağısı felç etti.

Drozdov sonunda kollarında ve üst vücudunda hareket kazandı, ancak ölümüne kadar tekerlekli sandalyede kaldı.

Drozdov’un ailesi, “Şu anda hissettiğimiz derin kayıp ve üzüntü duygusunu ifade edecek hiçbir kelime yok” dedi. “Herkes için en derin takdirlerimizi sunmak istiyoruz. Yıllar boyunca gördüğü tüm sevgi ve destek için tüm hayranları, takım arkadaşları, meslektaşları ve arkadaşları. Hepiniz ona anlam, amaç ve uğruna yaşanacak bir şey verdiniz. Her birinizi ayrı ayrı sevdi ve aldığı sohbetlere, notlara ve mektuplara değer verdi. İnsanlığa olan inancı asla sarsılmadı, bu yüzden ona gösterdiğin tüm sevgiye karşılık o da seni sevdiğini bil.”

Drozdov, NFL’de üç sezon oynadı, ancak tümü 1993’te Broncos’ta olmak üzere yalnızca altı kariyer maçına uygun hale geldi. Kolej futbolunu Maryland’de oynadı. Doğal sebeplerden öldü.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir