Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. David Beckham ve Kızı Harper Maç Sonrası Fotoğrafıyla Beğeni Topladı

David Beckham ve Kızı Harper Maç Sonrası Fotoğrafıyla Beğeni Topladı

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

David Beckham, 12 yaşındaki Kızı Harper ile Keyifli Anlar Yaşadı

Inter Miami’nin kurucu ortağı David Beckham (49), Florida’da oynanan maçtan sonra 12 yaşındaki kızı Harper’la birlikte çekilmiş bir fotoğrafı paylaşarak beğeni topladı. Maç 3-3 berabere bittiğinde Beckham, “İstediğimiz 3 puanı alamadık ama yanımda #HarperSeven var” diye yazdı.

Harper, Beckham Ailesinin Tek Kızı

Beckham’ın eşi Victoria Beckham’la olan evliliğinden Brooklyn (25), Romeo (21) ve Cruz (19) isimli üç oğlu bulunmasının yanı sıra Harper, çiftin tek kızı olarak dikkat çekiyor. Babası, Harper’ın 13. doğum günü öncesinde yayınladığı bir fotoğrafla oğullarına küçük kız kardeşlerini korumaları için “hazırlanmaları” çağrısında bulundu.

David Beckham: “Küçük Kızım Büyüyor, Çocuklar Hazırlanın”

Beckham, sosyal medya paylaşımında üç oğlunu etiketleyerek “Küçük kızım büyüyor, çocuklar hazırlanın” diye yazarken eşine de “İyi iş çıkardın anne” diye seslendi. Siyah beyaz bir fotoğrafta gururlu baba David, Harper’ı kucağında tutarken mutlu bir şekilde gülümserken görülüyor.

Victoria Beckham: “Harper’ın Babası gibi Sportif Bir Yanı Var”

Eylül 2018’de Vogue’a verdiği röportajda 50 yaşındaki annesi Victoria, kızlarının babası gibi sportif bir yanının olduğunu belirtmişti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir