Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine Toplantısı Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Erdoğan, Millete Teşekkür Etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 85 milyonun her bir ferdine teşekkür ederek, milletin teveccühüne layık olmaya çalıştıklarını belirtti. İktidarları döneminde millete hesap verdiklerini vurguladı ve şeffaf yönetim anlayışını benimsediklerini söyledi.

85 Milyonun Tamamının Hükümetiyiz

Erdoğan, Türkiye’nin her kesimine seslenerek, emekçiden işverene, köylüden şehirlilere kadar herkesin hükümeti olduklarını söyledi. Oy verenlerin yanı sıra farklı tercihleri olanların da hükümeti olduklarını vurguladı.

Adalet Reformu ve Yargı Çalışmaları

Son 1 yılda adli altyapıyı güçlendirmek için önemli adımlar attıklarını belirten Erdoğan, hakim ve savcı sayısını artırdıklarını, mahkemeleri yeniden yapılandırdıklarını ve yargı paketleri ile reformlar gerçekleştirdiklerini açıkladı. Adaletin daha etkin işletilmesi için çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.

Aile ve Kadın Politikaları

Erdoğan, aile müessesesinin önemine vurgu yaparak, aile kurumunu güçlendirmek adına çalışmalar yaptıklarını belirtti. Kadınların güçlenmesi için eylem planları hayata geçirildiğini ve aile şurasının düzenlendiğini açıkladı.

İstihdam ve Sosyal Yardımlar

İşsizlik oranının düşürüldüğünü ve sosyal güvenlik sisteminin güçlendirildiğini vurgulayan Erdoğan, çalışanlara yapılan desteklerin artırıldığını ve sosyal yardımların genişletildiğini dile getirdi. Depremden etkilenen vatandaşlara yönelik yapılan yardımların devam edeceğini belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir