Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ce Belgesi Nasıl Alınır?

Ce Belgesi Nasıl Alınır?

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Ürün ve hizmetlerin piyasada kabul görmesinin ilk şekli gerekli olan evrak ve belgelere sahip olmasıdır. Bu evrak ve belgeleri olmayan bir ürün piyasaya çıkma konusunda sorunlu olan bir üründür. Ülkemizde yeni üretilen ürünlerin tehlikesiz, zararsız ve satışa uygun oluşunun belirlenmesi için TSE, cb, ce, helal ve saso enerji etiketi gibi belgelere ihtiyacı vardır.

Bu belgelere sahip olmak için ise test ve analizlere tabi tutulmaları gerekir. Bu anlamda hizmet veren test merkezlerinin de kalite ve profesyonel bir sunum yapması, evrakların daha hızlı bir şekilde alınmasını sağlayacaktır.

Türkiye’nin En İyi Test Ve Kalite Belgesi Hangisi?

Piyasaya çıkardığınız yeni ürününüz veya hizmetiniz için kalite tescil belgesi almak istiyorsanız Ptc sitesine ulaşabilirsiniz. En hızlı test akreditasyonlarıyla ürünlerinizin kalite sertifikalarını hemen alabilir, hızlı ve kaliteli çalışmalardan yararlanabilirsiniz. Test ve analiz makineleri profesyonel, teknik ekibi uzman olan bir merkezden cb belgesi almak için sitenin çalışmalarını inceleyebilirsiniz.

CB Deney Belgesi, Enec Belgesi ve Enec Test Laboratuvarı, CE Belgesi, LVD Ürün güvenliği Testi, IPXX Koruma sınıfı testleri, SASO Standartları ve Enerji Label Test report, TS EN ISO/IEC 17020 TÜRKAK Akreditasyonu, Periyodik Muayene, CB Deney Belgesi ve Test Laboratuvarı, Aydınlatma Grubu, Elektrikli Ev Aletleri, Makine Grubu alanında çalışmalar yapan siteden en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Ce belgesi konusunda profesyonel bir merkez arıyorsanız Ptc sitesini tercih edebilirsiniz.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir