Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Casetify’ın yeni Evangelion işbirliği, telefonunuzu darbelere karşı koruyacak

Casetify’ın yeni Evangelion işbirliği, telefonunuzu darbelere karşı koruyacak

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Şüphesiz Instagram’da gördüğünüz telefon kılıfı reklamlarının arkasındaki şirket Casetify, yeni bir telefon serisi için Studio Khara ile iş birliği yapıyor. MüjdeHepsi de cihazlarınızı düşmelere karşı korumaya yardımcı olmak için tasarlanmış ilham verici iPhone ve AirPods aksesuarları. Casetify’ın klasik Impact serisinde olduğu gibi, Project-CSTF: Protection from Impact serisinde yer alan yeni kasaların her biri, dökülme ve düşmelerden kaynaklanan hasarı en aza indirmeyi amaçlayan darbe emici koruma katmanlarıyla cihazınızı sarar.

Çeşitli harflerle süslenmiş normal davaların yanı sıra Müjde Mech’lerin kendilerine benzeyen pilotlar ve MagSafe kasaları, Casetify ayrıca mobil fırlatma standlarından ilham alan bir şarj istasyonu da piyasaya sürüyor. Müjde Eva Test Type-01’in kafasından modellenen bir AirPods Pro / Pro 2 kasasının yanı sıra.

kutlamak için Müjde Collab’ın 20 Temmuz’daki ilk çıkışı olan Casetify, Japonya’daki Shinjuku Kabukicho Cine Şehir Meydanı’nda 25 Temmuz’a kadar devam edecek ve 13 metrelik bir EVA-01’e sahip sınırlı süreli bir açık hava sergisi düzenliyor. Casetify, Project-CSTF: Protection from Impact serisi için henüz herhangi bir fiyatlandırma açıklamadı, ancak 20’sinde yayınlanmasından önce, ilgilenen hayranlar bir bekleme listesine kaydolabilir ve özel bir AR işaretçisi almak için Casetify’ın Studio mağaza konumlarından herhangi birine gidebilirler. serinin ürünlerinin dijital kopyalarının kilidini açan kart.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir