Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Bu Sulu Vampir Günlüklerinin Sırlarına Dişlerinizi Batırın

Bu Sulu Vampir Günlüklerinin Sırlarına Dişlerinizi Batırın

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

4. Kurtarıcıların Arayışı

Başrollerini bulduktan sonra, TVD temel aşk üçgeninin iki erkek bileşenine ihtiyaç duyuyordu. Kolay bir görev yok.

Julie, Nina’nın “birden fazla oyuncuyla kimya okuduktan sonra kimya okuduğunu” belirterek, “Stefan ve Damon’ı kadroya almak için yüksek ve düşük baktık,” diye açıkladı.

Rollerden birini (ve bazen ikisini birden) okuyan aktörlerden bazıları? Zach Roerig (Matt Donovan’ı kim oynayacaktı), Michael Trevino (Tyler Lockwood rolünü kim alacaktı), Nathanial Buzolic (daha sonra Kol olarak rol aldı) ve 7. Cennet yıldız David GallagherJulie ikincisini kabul ederken, “Başlangıçta bizi çok etkiledi… 7. Cennet şey, merak ediyorum bunu bir gün atlatabilecek mi?” (Daha sonra onu gördükten sonra bir kurt adam olarak atacaktı. Süper 8.)

Ve sonunda adamlarını buldular: Paul Wesley Ve Ian Somerhalder.

Julie, “Paul ve Ian bu süreçte biraz geç geldiler. Paul 15 kez falan seçmelere katıldı ve Ian bir anda birdenbire ortaya çıktı,” dedi. Nina, kimyada karşısında okuyan diğer adamlardan öne çıkan Paul’ü (ilk Damon için okuyan!) kendi adına hatırladı: “Çok fazla çabalamayan, benimle konuşmayan tek kişi, çekim yapmadığımız sürece herhangi bir noktada, Paul Wesley idi – bu yüzden onun doğru şeyi yaptığını düşünmek komik, “dedi EW’ye.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir