Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Bu Bilgisiz Sırlar Sizi Tamamen Rahatsız Edecek

Bu Bilgisiz Sırlar Sizi Tamamen Rahatsız Edecek

admin admin - - 1 dk okuma süresi
0

25. Heckerling’in Cher’in imza vuruşunu kendi başına bulduğunu mu düşünüyorsun? Gibi eğer! Biraz amatör bir dilbilimci olan senarist, “her zaman argo kelimeler derliyor çünkü ben sadece insanların dili nasıl kullandıklarıyla ilgileniyorum” dedi. Hollywood Muhabiri hattın kökenlerinin 2016 yılında. “90’ların başı gibi olan o zamanlar, ‘Sanki!’ gey topluluğunda dolaşıyordu ve bunun gerçekten çok amaçlı, çok amaçlı bir kelime olduğunu düşündüm. Gençlerin söylemesinin iyi bir şey olacağını düşündüm.”

26. Outlet’in En Sevilen 100 Film Alıntısı listesinde yer alan ifade, Heckerling’in kişisel favorisi Cher’in hararetli münazara sınıfı konuşmasından geliyordu: “Sanırım, aptalca bir şekilde, ‘Heykelinin üzerinde LCV yazmıyor’ ile her zaman gurur duymuşumdur. Özgürlük.”

27. Tam sözlüğü hazırlamak, biraz düşünceli araştırma gerektiriyordu. “Çocukları seçtiğimde, her zaman yeni kelimeler isterdim” dedi. Haftalık eğlence. Diğer terimlere gelince, “‘Betty’ çok güzel olan Betty Rubble’a dayanıyordu” diye paylaştı. “Ve ‘Barney’, Nasıl oldu? O onu al?”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir