Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Boşanma Davası Avukatlık Ücretleri

Boşanma Davası Avukatlık Ücretleri

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Boşanma süreci oldukça karmaşık ve duygusal bir süreç olabilir. Bu süreçte doğru avukatı seçmek son derece önemlidir. Boşanma davası avukatlık ücretleri ise birçok kişi için merak konusudur. Delil Avukatlık olarak anlaşmalı ve çekişmeli boşanma davalarında uzmanlaşmış deneyimli avukatlarımızla müvekkillerimize en uygun boşanma avukatı ücretleri ile hizmet vermekteyiz.

En Uygun Ücretlerle Anlaşmalı Boşanma Avukatı

Anlaşmalı boşanma, taraflar arasında anlaşma sağlanarak gerçekleşen bir boşanma türüdür. Bu tür boşanmalarda çiftler, mal paylaşımı, velayet, nafaka gibi konularda anlaşmaya varırlar. Anlaşmalı boşanma avukatı olarak, müvekkillerimize hızlı ve sorunsuz bir boşanma süreci yaşamaları için yardımcı oluyoruz. Ankara barosu tarafından güncellenmiş olan 2023 ücret çizelgesine bakıldığında anlaşmalı boşanma davaları için belirlenen avukatlık ücreti 28.500 TL’dir. Ancak bilindiği gibi avukatlık ücretlerine dair kesin bir açıklamada bulunmak mümkün olmamaktadır. Davanın içeriği ve zorluk durumu avukatlık ücretlerini birebir etkilemektedir.

En Uygun Ücretlerle Çekişmeli Boşanma Avukatı

Çekişmeli boşanma davaları, taraflar arasında anlaşma sağlanmadığı durumlarda gerçekleşir. Bu tür boşanmalarda, mal paylaşımı, velayet, nafaka gibi konularda anlaşmazlıklar yaşanabilir. Söz konusu bir çekişmeli boşanma davası olduğunda Ankara barosu tarafından 2023 ya da ücret çizelgelerinde çekişmeli boşanma davası ücreti 44.500 TL olarak belirlenmiştir. En uygun boşanma avukatı ücretleri için Delil Avukatlık ile iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.delilavukatlik.com/bosanma-masraflari  web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Yazılar