Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. BitForp’tan Coin Dünyasına Büyük Yenilik

BitForp’tan Coin Dünyasına Büyük Yenilik

admin admin - - 3 dk okuma süresi
0

Kripto paralar hakkında bir çok kişi artık alım satım noktasında bilgi sahibi olsada bazı soruların cevabı hakkında çoğu kişinin bilgisi bulunmuyor. En fazla merak edilen soruların başında geleni ise Bana birşey olursa, veya yakınım hayatını kaybederse kripto varlıklara ne olur?
Dünya üzerinde bir çok insanın başına gelen bu ve benzeri durumların çözümü noktasında çalışmalar yapılıyor uzun zamandır. Bu çalışmalardan biri ise Türkiyede ki bir kripto işlem platformu olan BitForp.Com tarafından yapiliyordu. Platform hak sahibi olan Forceprocess Yatırım A.Ş yetkili ismi yön. Kur. Bşk. Yüksel Kaya çalışmaların tamamlandığını açıkladı. Konuyla ilgili olarak Dünya’ da birçok benzer durumun yaşandığını farkettiğimde acaba birgün bizde bu problemi yaşar mıyız? Diye önce kendimize sorduk ve derhal neler yapabiliriz üzerinde düşünmeye ve çalışmalara başladık Şirket olarak almış olduğumuz karar neticesinde varlıklarıni platformumuzda bbarındıran müşterilerinin böyle bir durumda doğrudan şirketimize resmi belgeler ile ulaşarak öncelikle teyidini gerçekleştiriyoruz. Ardından hakkında herhangi bir sınırlama yok ise gerekli mercilerin durumu doğrulaması ile hesaplarında bulunan kripto varlıklar . Kişinin hak sahibi yakınlarına ödemeler gerçekleştiriyoruz.
Bunun yanısıra yüksek riskli hayati öneme haiz durumlarda ise örneğin bir kaza, yoğun bakım süreci, alzaymir gibi önemli bir durumda ise resmi.makamlarca durum hakkında alınan raporlar neticesinde noter onaylı olmak üzere hesap devri gerceklestirebiliyoruz. Bunların yapılabilmesi için ise kullanıcıların farklı bir cüzdan kullanmaması gereklidir. Aksi halde ulaşılması mümkün olmayacak ve kaybolacaktır. O yüzden güvenli soğuk cüzdanlarımızda barindirılanlar için bu durum geçerlidir.

Global piyasalar da ise bu özelliğimizle dikkat çekiyoruz,yabancı yatırımcılar ile temaslarimiz yatırımın ve alt-yapı hizmetlerinin Türkiye de kalması şartıyla çalışmalar yapıyoruz. Dünya da bu ve benzeri risklerinden dolayı bu ve benzeri hizmetlerin kripto piyasalarda açıkçası ülkemizin önemli bir merkez olacağını düşünüyorum.
Bu yüzden daha şimdiden 30 ‘un üzerinde ülkeye dil destekli platform sunuyoruz. Bugün ülkemizde ve dünya da kripto paralara karşı her ne kadar soru işaretleri varsada biz BitForp olarak Yarın için bugünden hazırız.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir