Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Bennifer Dedikoduları Sona Erdi: Jennifer Lopez ve Ben Affleck Evliliklerinde Sorunlarla Mücadele Ediyor

Bennifer Dedikoduları Sona Erdi: Jennifer Lopez ve Ben Affleck Evliliklerinde Sorunlarla Mücadele Ediyor

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Çiftin Özel Hayatında Yaşanan Gelişmeler

’20 yıllık bir aradan sonra yeniden birleşen ve evlenen Jennifer Lopez ve Ben Affleck çifti hakkında son zamanlarda birçok dedikodu ayyuka çıkmıştı. Boşanma sürecinde oldukları konuşulurken ikisinin de dedikoduları ortadan kaldırmak için özel bir çaba harcamadığı görüldü.

Sorunlar ve Dedikodular

Çifte yakın kaynaklar, Lopez ve Affleck’in evliliklerinde sorunlar olduğuna dair süregelen söylentiler arasında “ayrı hayatlar yaşadıklarını” bildiriyor. Bir kaynak, People’a şu anda çiftin “yaz için birlikte herhangi bir planı olmadığını” söyledi. Lopez yakın zamanda Avrupa seyahatinden Los Angeles’a döndü. Kaynak, aktrisin “Avrupa seyahatinin tadını çıkardığını” ve daha fazla seyahat planladığını, ancak şimdilik Los Angeles’ta olduğunu söylüyor.

Evlilikteki Gelişmeler

51 yaşındaki Affleck ile 54 yaşındaki Lopez’in evliliklerindeki sorunlar nedeniyle Los Angeles’ta ayrı yaşadıklarının bildirilmesinden bir aydan fazla bir süre sonra, Akademi Ödüllü film yapımcısının ünlü şarkıcının Avrupa seyahatinden dönmeden önce tüm eşyalarını çiftin Beverly Hills’deki malikanesinden taşıdığı öğrenilmişti. Başka bir kaynak, “Ben, Brentwood’daki kiralık evde yaşamaya devam ediyor. Yaklaşık iki aydır orada. İyi görünüyor. Her gün ofisinde ve işine odaklanmış görünüyor. Çocuklarıyla da vakit geçiriyor.” dedi.

Yeniden Bir Araya Gelme

Çift, Lopez’in seyahatinden dönmesinin ardından 26 Haziran’da yeniden bir araya gelmiş ve her ikisinin de ofislerinin bulunduğu West Hollywood’daki bir binaya girerken ayrı ayrı görüntülenmişlerdi. Lopez ve Affleck, ilişkilerini 2021’de yeniden başlattıktan sonra Temmuz 2022’de evlenmişlerdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir