Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Ariana Madix ve Tom Sandoval Ayrıldıktan 4 Ay Sonra Hala Birlikte Yaşıyorlar

Ariana Madix ve Tom Sandoval Ayrıldıktan 4 Ay Sonra Hala Birlikte Yaşıyorlar

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Bravo dünyası, 3 Mart’ta Tom Sandoval ve Ariana’nın birlikte dokuz yıl geçirdikten sonra ayrıldıkları doğrulandığında, içeriden birinin E’ye söylemesiyle sarsıldı! Kameraların aynı anda oyuncu kadrosunda olduğu haberi, dizinin muhtemelen şu anda yayınlanan Bravo dizisinin 10. sezonunda oynayacağı anlamına geliyor.

Ayrılıkları, Ariana’nın Tom ve Raquel’in birkaç aydır bir ilişkisi olduğunu öğrendiği ve Scheana, Katie ve Kristen’ın onu teselli etmek için Ariana’nın evine giderken fotoğraflarının çekildiğini öğrenmesinden sonra geldi. Ayrıca çiçekler ve bir şişe şarapla gelen Kristen, Instagram Hikayelerinde Ariana ile çekilmiş bir selfie videosunu paylaştı. “Ben Ariana’yı seviyorum” dedi. “Bu gerçek zamanlı.”

Bu arada Tom, grubu Tom Sandoval & the Most Extras ile o akşam daha sonra Kaliforniya, Anaheim’da bir konserde çaldı.

Konserde seyircilerden çok sayıda hayran “Dolandırıcı, dolandırıcı!” Bir TikTok videosunda görüldüğü gibi Tom sahneye çıkarken. Cevap vermedi, ancak bir konuk “Ariana!” mikrofona “Onu seviyoruz” dedi. Ona gelince, başka bir görgü tanığı E’ye söyledi! Konsere gidenlerin de genel yönüyle “Douche” sloganları attığı haberi.

Ayrılma haberlerinin ardından Ariana Instagram sayfasını sildi ve spekülasyonlara rağmen Tom’un temsilcisi E’ye söyledi! Sadece realite yıldızının kendisinin ve Ariana’nın evinden taşınmadığına dair haberler.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir