Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Apple iMac söylentisi, 32 inçlik bir versiyonun düşünüldüğünü gösteriyor

Apple iMac söylentisi, 32 inçlik bir versiyonun düşünüldüğünü gösteriyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Apple, ünlü masaüstü serisinin geleceği için 32 inçlik bir versiyon da dahil olmak üzere daha büyük iMac’ler deniyor. Bloomberg‘ın yalnızca abonelere özel versiyonunda yazan Mark Gurman Açık Haber bülteni bugün gelişimin hala erken olduğunu, çok şeyin değişebileceğini söyledi. 2024’ün sonundan önce göreceğimize inanmıyor.

Gurman ayrıca, Mart ayında söylediği M3 destekli iMac için tahmin edilen zaman çizelgesinde de değişiklik yaptı ve en erken bu yılın ikinci yarısında gelecek. Bu sefer, onları gelecek yılın başlarında beklediğini söyledi.

Apple’ın daha büyük bir iMac üzerinde çalışıyor olması mantıklı. İnsanlar daha büyük ekranları sever! Ve Apple’ın şu anda sattığı 24 inçlik model, eski 21,5 inçlik model ile geçen yıl iptal edilen 27 inçlik Intel iMac arasında sağlam bir uzlaşma olsa da, tonlarca ekrana sahipseniz tam bir 5K ekrana sahip olmak daha güzel. uygulamalar aynı anda açılır.

Daha büyük, yaratıcı türler için de daha iyidir. Üzerinde yarattığınız sanatta veya düzenlediğiniz görüntülerde gerçekten küçük ayrıntıları görebilmek çok önemlidir. Bir zaman çizelgesinde hassas düzenlemeler yapıyorsanız, en azından yaşlanan gözlerim için aynı şey müzik ve video prodüksiyonu için de geçerli. Apple, 27 inç iMac Pro’dan (veya bir çok yükseltilmiş standart iMac) ve bu çok yazık.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir