Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Angel Reese’in İnanılmaz Yılı Cardi B Müzik Videosu Cameo ile Devam Ediyor

Angel Reese’in İnanılmaz Yılı Cardi B Müzik Videosu Cameo ile Devam Ediyor

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

LSU yıldız Angel Reese, Mart ayında düzenlenen ulusal şampiyona ile önce basketbolda, ardından popüler kültürde bir çıkış yılı geçirdi. 21 yaşındaki SI Swimsuit’i bu yıl ilk kez sahneye çıkardı ve parodisini yaptı. Cumartesi gecesi canlı geçen ay.

Şimdi, Reese’in son yıldız anı, yepyeni bir müzik videosunda bir kamera hücresi. Latto, Cardi B’nin yer aldığı yeni şarkısı “Put It On Da Floor Again” için bir video yayınladı ve Reese, Cardi B’nin mısrasında bir LSU basketbol referansı bırakırken göründü.

“O kadar çok oynuyordum ki, LSU’ya gidebilirdim, ha” Cardi B’ye tecavüz. (Uyarı: müzik videosu müstehcen sözler ve içerik içeriyor.)

Reese, ulusal şampiyonanın ardından First Lady Jill Biden ile gidip gelmesine rağmen Beyaz Saray görünümünden çıkıyor. Ayrıca, yıldızlığı son birkaç ayda katlanarak büyüdüğü ve NIL değerinin artmasına neden olduğu için şu anda iki milyondan fazla Instagram takipçisi var.

Yeni keşfettiği tüm şöhretiyle Reese, WNBA’e girmeden önce yıldız gücünü yükseltmeye devam etme şansı ile gelecek yıl üniversiteye uygunluğunun son yılına giriyor. O zamana kadar, ulusal bir şampiyon olmanın tüm avantajlarından yararlanıyor gibi görünüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir