Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. All My Children’ın yıldızı Jeffrey Carlson 48 yaşında öldü

All My Children’ın yıldızı Jeffrey Carlson 48 yaşında öldü

admin admin - - 2 dk okuma süresi
0

Oyunculuk dünyası, bir TV öncüsünün trajik bir şekilde kaybının yasını tutuyor.

Tüm Çocuklarım şap Jeffrey CarlsonGündüz televizyonunda ilk transseksüel karakterlerden birini canlandıran çok sayıda rapora göre öldü. 48 yaşındaydı.

Dizi yıldızının ölümü ilk kez kamuoyuna duyuruldu. New York’ta Zaman Aşımı tiyatro editörü Adam Feldman. “RAP Jeffrey Carlson, 48, Broadway’in sinirleri bozulmuş yıldızı (Keçi Billy, Tabudaki Marilyn) ve TV (çığır açan trans karakter Zoe Tüm Çocuklarım),” O tweet attı 8 Temmuz. “Güçlü bir aktör ve acı verici bir kayıp.”

Long Beach, California’nın yerlisi olan Carlson, New York City’deki Juilliard School’da da eğitim görmüş olan University of California Davis mezunuydu. Oyunculuk kariyerine sahnede başladı ve Broadway’deki ilk çıkışını 2002 oyununda yaptı. Keçi veya Sylvia Kimdir?.

Carlson, 2003 yılında New York’ta tiyatro kariyerine devam ederken beyaz perdedeki ilk çıkışını bağımsız bir filmde küçük bir rolle yaptı. Mutlu son. Daha sonra ortaya çıktı Kanun ve Düzen: Özel Mağdurlar Birimi ve film aksama çıkış yapan oyunculuk rolünü üstlenmeden önce Tüm Çocuklarım.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir