Borsakredi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Ali Koç’un Örnek Davranışı: Galatasaray-Fenerbahçe Gerilimi

Ali Koç’un Örnek Davranışı: Galatasaray-Fenerbahçe Gerilimi

Borsa Kredi Borsa Kredi - - 2 dk okuma süresi
0

Kalamış’ta Yaşanan Olaylar

Galatasaray ile Fenerbahçe arasındaki gerilimin son adresi Kalamış oldu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, seçim çalışmaları için Faruk Ilgaz Tesisleri‘nde kongre üyeleriyle buluşurken hemen yanındaki Galatasaray Kalamış Tesisleri‘nde 80 kişilik şampiyonluk yemeği vardı. İki grup arasında gerginlik yaşandı ve meşaleler atıldı.

Örnek Bir Davranış: Zararı Karşılayacağız, Armayı Yaptıracağız

Gece sonunda Ali Koç, Galatasaray Kalamış Tesisleri‘ne giderek hasar tespiti için orada bulunan Bora Bahçetepe ile görüştü. Koç, yönetimler arasındaki gerginliğin boyutundan bağımsız olarak armaya saygısızlığın kabul edilemez olduğunu belirterek özür diledi. Koç, “Arma, bayrak gibi değerler kulüplerin kutsalıdır; Galatasaray arması neyse bizim için Fenerbahçe arması da odur. Zararınızı karşılayacağım, armayı da ben yaptıracağım” dedi.

Ali Sami Yen’e Yapılan Küfürlere Tepki

Ali Koç, konuşması sırasında Galatasaray kurucusu Ali Sami Yen‘e yönelik yapılan küfürlü tezahürata da tepki gösterdi. Koç, pek çok ismin hedef alındığı küfürlü tezahürata karşı çıkarak, “Hepsine katılıyorum ama Ali Sami Yen’i onun içine koymanız çok büyük saygısızlık” diyerek taraftarları uyardı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir